Referencje

Bardzo dziękuję za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie transakcji, a właściwie szybkiej akcji. Przyniosła nam Pani szczęście już dwa razy, to może przeznaczenie ma zapisany i ten trzeci.

Dariusz Promiński

 

Korzystam z pomocy Pani Agaty od ponad 5 lat przy wynajmie mojego mieszkania. Zawsze otrzymuję bardzo profesjonalną obsługę i mogę liczyć na fachową poradę, która wynika z dużego doświadczenia w pracy w tej branży. Biuro Pani Agaty działa bardzo sprawnie i polecam jego usługi.

Sylwia M.

 

Dzień dobry Pani Agato. Siedzimy sobie rodzinnie przy kawie i pomyśleliśmy o Pani. To już kolejny rok mija od sprzedaży domu i przeprowadzki. Nie wiadomo kiedy minęły te 4 lata… Decyzja o sprzedaży domu, była jedną z najlepszych decyzji w naszym życiu. Bardzo nam Pani w tym pomogła… Każdy rok przynosi zmiany i nowe wyzwania, dlatego nie przywiazujemy się zbytnio do miejsc i rzeczy. Dziś jesteśmy tu, a jutro możemy być zupełnie gdzie indziej. Jednak ludzie, którzy nam wtedy towarzyszą, pozostają w pamięci. Rozmyślając nad tym, zawsze miło wspominamy Panią. Pozdrawiamy serdecznie.

Rodzinka Lachor

 

Miałam okazję korzystać z pomocy STREFY NIERUCHOMOŚCI przy sprzedaży domku nad jeziorem.
Pani Agata w sposób niezwykle profesjonalny, ale i bezproblemowo i sympatycznie, zaledwie w ciągu kilku miesięcy przeprowadziła nas przez proces sprzedaży, nie angażując nas w niego ponad czynności absolutnie konieczne. Uzyskaliśmy oczekiwaną cenę, szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Gorąco polecam.

Renata K.

 

Pani Agato, ogromnie dziękujemy za pomoc w zakupie domu. Klucze odebrane, pierwsze wizyty w urzędach i innych instytucjach za nami, także ruszamy pełną parą 😉
Bardzo się cieszymy, że tak sprawnie udało się przejść przez cały ten proces. Dziękujemy za poświęcony czas, za udzielone informacje. Super się współpracowało, bez komplikacji.
Jeszcze raz dziękujemy!

Zuzanna P.

 

Bardzo polecam usługi Biura STREFA NIERUCHOMOŚCI. Trzykrotnie korzystałam już z pomocy Pani Agaty w związku z najmem mojego mieszkania. Za każdym razem była to usługa bardzo profesjonalna i sprawna. Mogłam liczyć na pełną obsługę prawną oraz trafny dobór najemców mieszkania, dzięki czemu mogę bezpiecznie je wynajmować. Jako klient, zawsze byłam traktowana bardzo miło, z dużą sympatią i życzliwością.

Sylwia Miś

 

STREFA NIERUCHOMOŚCI jest wyjątkowa. To pełen profesjonalizm w działaniu uwieńczonym sukcesem połączony z cierpliwością wobec klientów. Doskonała elastyczność i rozwiązywanie problemów oraz przeciwności losu doskonale wpisuje się w portfolio biura. Cały zespół to ludzie zaangażowani i pełni energii a przede wszystkim robią dobrą robotę za nas, nierzadko trudnych i wybrednych klientów.
Miałem okazję już dwukrotnie korzystać z usług biura i zawsze to był doskonały wybór. Powiadają, że do trzech razy sztuka, lecz również ten trzeci raz przy okazji wynajmu naszego domu był strzałem w dziesiątkę! Brawo! Polecam to biuro wszystkim malkontentom i niepewnym swoich decyzji, których pani Agata jaki cały zespół ukierunkuje i zapewni udaną transakcję. Gorąco polecam!

Arkadiusz Purgacz & Witold Nowicki

 

Polecam, super kontakt i pro obsluga!

Radek Hołubowicz

 

Polecam Strefę Nieruchomości za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta w trakcie pośredniczenia najmu nieruchomości!

Aneta Kaźmierczak

 

Pani Agata bardzo pomogła nam w sprzedaży mieszkania. Jest profesjonalna , bardzo pracowita i rzetelna. Usługę sprzedaży mieszkania przeprowadziła bez żadnych problemów , do końca i fachowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni i śmiało możemy polecić „Strefę Nieruchomości”

Kasia i Michał

 

POLECAM – PEŁEN PROFESJONALIZM

Jakub Majewski

 

Podczas szukania stancji dla syna, spotkalismy p. Agate Zietkiewicz reprezentujaca firme Strefa Nieruchomosci w Poznaniu. Pani Agata jest bardzo pracowita i profesjonalna agentka. Jest bardzo mila i uprzejma osoba z ktora sie przyjemnie wspolpracuje. W ciagu trzech dni pokazla nam mieszkanie i podpisalismy umowe wynajecia mieszkania. Poza tym pomagala nam w usunieciu usterek ktore wyszly podczas zamieszkania kontaktujac sie z wlacicielem. Firme Strefa Nieruchomosci reprezentujaca przez p. Agate Zietkiewicz polecam wszystkim szukajacym profesjonalnej pomocy przy wszelkiego rodzaju problemami z nieruchomoscia (kupno, sprzedaz czy wynajem).

Andrzej Rutkowski

 

Ze Strefą Nieruchomości spotkałam się po raz pierwszy i jestem pewna, że nie ostatni. Pełen profesjonalizm Pani Agaty jest godny podziwu. Okazała się ona osobą bardzo dobrze zorientowaną, całkowicie zaangażowaną, pomocną, z fachowym podejściem do Klienta. Szybko i sprawnie. Polecam i pozdrawiam serdecznie

Urszula Auguścik

 

„Strefa Nieruchomości” – to nasz wzorcowy pośrednik nieruchomości (mieliśmy okazję kilkakrotnie korzystać z usług tego Biura). Pani Agata Ziętkiewicz, z którą mieliśmy przyjemność współpracować, to wysokiej klasy specjalistka w branży nieruchomości, wyróżniająca się taktem, talentem dyplomatycznym, cierpliwością oraz wysoką kulturą osobistą. Z ogromną przyjemnością polecamy „Strefę Nieruchomości” rodzinie i znajomym.

Elżbieta i Przemysław

 

Dwa razy korzystałam z usług Firmy – Biuro Strefa Nieruchomości. Bardzo profesjonalne podejście Pani Agaty Ziętkiewicz, kontakty bez problemów. Załatwienie sprawy pozytywne. Wszystkie sprawy dotyczące dokumentów w urzędach, sp-ni mieszkaniowej itd. z mojego upoważnienia załatwiła p. Agata. O nic nie musiałam się martwić jako klient zamiejscowy. Moja opinia o Biurze Strefa Nieruchomości jest bardzo dobra bo zasługuje na to. Polecam tę Firmę.

Teresa G.

 

Polecam Strefę Nieruchomości za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta w trakcie pośredniczenia zakupu oraz najmu nieruchomości!

M. U.

 

Miła, profesjonalna i rzetelna obsługa. Polecam!!!

Adrianna K.

 

Ze Strefą Nieruchomości miałem przyjemność współpracować przy okazji najmu mieszkania. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie począwszy od oględzin mieszkania aż do podpisania umowy. Nie było najmniejszych problemów z kontaktem z przesympatyczną Panią Agatą, czy uzyskaniem dodatkowych informacji odnośnie oferty. Z pewnością przy kolejnej okazji również zdecyduje się na współpracę ze Strefą Nieruchomości. Serdecznie polecam.

Dawid Górecki

 

Polecam korzystanie z usług biura nieruchomości „Strefa Nieruchomości”. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności, końcowa transakcja kupna i sprzedaży nieruchomości przebiegła szybko i bezproblemowo.

Piotr Starosta

 

Korzystałam z usług Strefy Nieruchomości przy kupnie mieszkania. Otrzymałam niezbędna pomoc, informacje oraz wskazówki dt. wszelkich formalności. Pani pośrednik była dyspozycyjna o każdej porze, zawsze odpowiadała na wszelkie pytania i przeprowadziła bezpiecznie całą transakcję. Polecam Strefę Nieruchomości każdemu, kto chce kupić bezpiecznie swoje własne M.

Paulina O.

 

Gorąco polecam Strefę Nieruchomości. Zdecydowałem się na ofertę na wyłączność i był to strzał w dziesiątkę. Oferta została bardzo profesjonalnie przygotowana (piękne zdjęcia i zachęcający opis) przyciągało wielu chętnych. Na bieżąco byłem informowany o reakcjach klientów, po prezentacji mieszkania. Cała transakcja, łącznie z formalnościami przebiegła bardzo profesjonalnie (umowa przedwstępna, projekt aktu, notariusz, bank, protokół zdawczy). Kontakt z pośrednikiem był cały czas, na każdym etapie. Następnym razem również zdecyduje się na współpracę ze Strefą Nieruchomości. Polecam!

Kuba

 

Podejście Pań ze Strefy, które pomogły mi już dwukrotnie, jest pełne ludzkiego podejścia, elastyczności i bardzo konkretnego działania. Za każdym razem szybko i sprawnie udało nam się umawiać terminy, otrzymałem fachowe doradztwo w tematach logistycznych i prawnych.
Poważnej i pełnej profesjonalizmu obsłudze towarzyszył zawsze uśmiech i poczucie humoru.
Będę nie tylko sam  dalej korzystał, ale chętnie polecę dalej.

Marcin Świerczyński

 

Nawet nie zauważyłam kiedy minęły te 2 miesiące… tak, tak… to już 2 miesiące odkąd dzięki Strefie Nieruchomości w błyskawicznym – niespełna 12-godzinnym tempie – znalazłam wspaniałe mieszkanie. Mieszkanie jest idealne, klimat rewelacyjny… zupełnie jak współpraca z Państwem: błyskawicznie, rzeczowo, profesjonalnie i skutecznie. Raz jeszcze dziękuję za współpracę. Życzę kolejnych zadowolonych Klientów :) Biur nieruchomości jest wiele, ale Strefa Nieruchomości tylko jedna – najlepsza :)

Pozdrawiam serdecznie

Beata

 

„Strefa Nieruchomości” to z pewnością jedna z najlepszych agencji w Poznaniu. Miałem przyjemność poznać i współpracować z Panią Agata i jestem jak najbardziej zadowolony – sympatyczna, konkretna i według mnie bardzo profesjonalna agentka. Temat, który nas połączył nie był łatwy, wiec tym bardziej należą się słowa uznania i w pełni polecam.

Krzysztof

 

Pani Agata i Pani Natalia podjęły się trudnego zadania, moje wymagania co do działki były szczególne. Wykazały się wytrwałością i znalazły to czego szukałam.
Zostałam poprowadzona za rękę przez wszystkie etapy związane z zakupem i w każdym momencie miałam pełną informację co się dzieje.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi i polecam współpracę ze STREFA NIERUCHOMOŚCI.

Joanna Sikora

 

Uważność, pełen profesjonalizm i dbałość o wszelkie szczegóły Pani Natalii zagwarantowały bardzo owocne sfinalizowanie współpracy. Agencja godna polecenia :)

Eliza Owczarek

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem Strefa Nieruchomości, któremu powierzyłem sprzedaż mojego mieszkania. Dzięki profesjonalnemu podejściu szybko nastąpiło zbycie nieruchomości.

Bartosz Dworzyński

 

Bardzo miłe i profesjonalne doradztwo oraz obsługa na każdym etapie zakupu nieruchomości.
Bardzo polecamy tego pośrednika.

Henryk i Maria

 

Ze „Strefą Nieruchomości” mieliśmy przyjemność współpracować zarówno w kontekście zakupu nieruchomości, wynajmu jak i sprzedaży. Obie Panie: Pani Agata Ziętkiewicz jak i Natalia Hornik to osoby, które cechuje profesjonalizm, znajomość rynku i uwarunkowań prawnych oraz bardzo wysoka kultura osobista. Warto też podkreślić wyjątkową cierpliwość i dbałość o detale, co pozwala uniknąć stresujących sytuacji. Zdecydowanie polecamy współpracę z tym biurem!

Danuta i Zbigniew Pawlik

 

Rzetelne, bezkonkurencyjne biuro nieruchomości. Polecam!

Jakub Kol

 

Strefa Nieruchomości jest profesjonalną i rzetelną firmą. Zarówno Pani Agata, jak i Pani Natalia wykazały się znajomością swego zawodu oraz profesjonalizmem.
Mam jak najlepsze doświadczenia ze Strefą Nieruchomości, zwłaszcza, że transakcja zakupu mieszkania okazała się być wyzwaniem. Obie Panie poradziły sobie z tym trudnym tematem koncertowo i wykazały się dużą dozą spokoju i wysoką etyką zawodową. A poza wszystkim innym są przesympatyczne.
Gorąco polecam tę firmę.

Iwona Podjacka

 

Profesjonalna i miła obsługa, duży wybór oferowanych lokali i obiektów.

AEROACTIF.PL

 

W mojej długoletniej praktyce zawodowej, setkach kontaktów z różnymi firmami w Polsce i Europie, a w tym z kilkudziesięcioma Agencjami Nieruchomości, firma Strefa Nieruchomości z Poznania reprezentowana przez Panią Agatę Ziętkiewicz wyróżnia się i to bardzo pozytywnie. Takiej profesjonalnej, miłej i rzetelnej obsługi przed podpisaniem umowy (zarówno jako najemca jak i wynajmujący) jak i już po jej podpisaniu nigdy wcześniej nie spotkałem. STEFA NIERUCHOMOŚCI i Pani Agata powinna pomyśleć o wprowadzeniu nowej usługi dla innych firm: „Szkolenia z zakresu przed i posprzedażowej obsługi klientów ze szczególnym naciskiem na cierpliwość – My wiemy jak to działa”.

Robert Persona

 

Strefa Nieruchomości to pełen profesjonalizm i unikatowe, indywidualne podejście do klienta. Rzadko się zdarza, aby już na pierwszym spotkaniu przed rozpoczęciem rozmowy okazywano klientowi licencję potwierdzającą kwalifikację do prowadzenia działalności jako pośrednik nieruchomości. Pani Agata to osoba niesamowita:  pełna zaangażowania, dynamiczna, energiczna, niepoprawna optymistka oraz skuteczny i dyplomatyczny mediator. W kontaktach z trudnym klientem, a tak było w moim przypadku, okazała cierpliwość, wyrozumiałość i żelazną dyscyplinę, co zaowocowało pomyślnym sfinalizowaniem transakcji. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Agaty oraz jej osobistego uroku. Ta wybuchowa mieszkanka to gwarant sukcesu.

Zdecydowanie polecam Strefę Nieruchomości wszystkim, a zwłaszcza tym niezdecydowanym!

Arkadiusz Purgacz

 

Biuro Strefa Nieruchomości, Pani Agata i cały zespół jest dla mnie przykładem profesjonalizmu. Pani Agata zawsze bezpiecznie doprowadza transakcje do końca, tak żeby obie strony były usatysfakcjonowane i wszelkie sprawy prawne czy rozliczeniowe załatwione. Sama potrafi dokonać cudu, kiedy trzeba coś mieć na już :-)
Dzięki Pani Agacie niezwykle szybko, komfortowo jeśli chodzi o sprawy prawne i formalne sprzedałam mieszkanie oraz garaż. Dla Pani Agaty ważny jest profesjonalizm związany z obsługą, nie chęć „szybkiego uporania się ze sprzedażą.” Zawsze służy pomocą przy negocjacjach i… nie tylko… Potrafi w krytycznym momencie wesprzeć nawet pomocą przy pakowaniu się :-)
Jeśli będę kiedyś wracać do Poznania wiem już kogo wybiorę w sprawach zakupu nieruchomości.
Życzę Pani i Pani firmie samych sukcesów.

Joanna Najsznerska-Wronowska

 

W pełni polecam usługi świadczone przez Strefa Nieruchomości. Elastyczność, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Doskonała współpraca z Panią Agatą. Odpowiednie zaangażowanie skutkowało szybkim sfinalizowaniem umowy sprzedaży mojej nieruchomości.

Ewa Kubiak

 

Polecam Strefę Nieruchomości za profesjonalizm i zaangażowanie w kwestii wynajmu domu. Pani Agata jest osobą reprezentatywną, oddaną sprawie i ludzką. Jest to firma, której można zaufać. Na pewno polecę ją znajomym!

Anna Bejgerowska

 

Zdecydowanie rekomenduję Strefę Nieruchomości. Pani Agata wyszukała w bardzo krótkim czasie piękny lokal z ogromnym potencjałem który, w tamtym czasie nie pojawił się jeszcze na szerokim rynku. Dopilnowała formalności, a pomiędzy stronami wypracowała bezcenny kompromis. Choć minęło już kilka lat ciągle o nas pamięta i często odwiedza Manekina. Szczerze polecamy!

„Manekin” Artur Siwczyński

 

Szczerze polecam firmę Strefa Nieruchomości. Pani Małgorzata i Pani Agata  podchodzą do Klienta życzliwie i w pełni profesjonalnie. Potrafiły rozwiać wszystkie moje wątpliwości i odpowiedzieć na każde pytanie, dzięki temu bez obaw mogłem dokonać zakupu. Są kompetentne i posiadają duże doświadczenie, bez problemu potrafiły załatwić wszystkie formalności. Myślę, że niezwykle cenną rzeczą jest profesjonalne podejście przy tak ważnej inwestycji jak zakup mieszkania, dlatego szczerze polecam Strefę Nieruchomości.

Michał Szpanowski

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze Strefą Nieruchomości. Zarówno na etapie wyszukiwania potencjalnych klientów, jak i przygotowywania formalności współpraca wzorcowa. Pełny profesjonalizm i przede wszystkim widoczne zaangażowanie na każdym kroku. Z przyjemnością zachęcam do nawiązania współpracy i korzystania z usług Strefy Nieruchomości.

Piotr Słuchocki

 

Szczerze polecam usługi STREFY NIERUCHOMOŚCI. Współpraca z Panią Agatą i Panią Małgosią była przyjemnością. Mogłam liczyć na pomoc i porady w zakresie sprzedaży dwóch nieruchomości. Co najważniejsze, zostałam przeprowadzona przez cały proces i wszelkie zawiłe formalności, co oszczędziło mi dużo stresu i czasu.

Agnieszka Żakowska

 

Dziękuję, za profesjonalne zaangażowanie do końca. Polecę Panią każdemu znajomemu jako rzetelnego pośrednika nieruchomości.

Bogdan Mostowiak